Xperia XA2, Xperia XA2 Ultra i Xperia L2 - smartfony Sony na targach CES 2018 Published: 2 months ago By: Sony Xperia PL

16,306 views

167 Likes   52 Dislikes

Więcej informacji o smartfonach Xperia znajdziesz na tej stronie: https://bit.ly/2B0skuk

Sony Mobile na targach CES 2018 pokazało 3 nowe modele smartfonów: Xperię XA2 Xperię XA2 Ultra oraz Xperię L2.

Najnowsze technologie Sony trafiły tym razem do superproduktów ze średniej półki. Firma stawia również na pojemną baterię: 3300 mAh w Xperia L2 i Xperia XA2 oraz 3580 mAh w większej XA2 Ultra. Nawet najbardziej wymagający będą mogli na okrągło wykorzystywać urządzenia bez obawy, że zabraknie im energii.

Ciekawie zapowiada się superśrednia półka w wydaniu Xperii XA2 -ma doskonały aparat 23MP, funkcję nagrywania w 4K i filmowania slow motion w tempie 120 klatek na sekundę, a także superszerokokątny przedni obiektyw 8MP o kącie widzenia 120 stopni.

Fanów selfie zaskoczą parametry wszystkich pokazanych przez Sony aparatów, zwłaszcza w Xperii XA2 Ultra. Ten model z przodu wyposażono w dwa aparaty: 16MP z optyczną stabilizacją obrazu oraz drugi aparat 8MP - superszerokokątny 120°. Oba dysponują mocną lampą błyskową. Od tej chwili selfie będą doskonale ostre bez względu na światło i warunki otoczenia, a dodatkowo zmieszczą jeszcze więcej osób i tła.

Materiały prasowe z targów CES na naszym blogu: http://bit.ly/2EiEijs

_________________________________________

NAJNOWSZE FILMY I INFORMACJE:

Kliknij tu, aby subskrybować kanał ►http://bit.ly/2D9p0hF

FACEBOOK ►https://www.facebook.com/sonymobilepl/
TWITTER ► https://twitter.com/SonyXperiaPL
INSTAGRAM ► https://www.instagram.com/sonyxperiapl/

Comments